Promomo nariams

Ieškome naujų komandos narių – Promo modelių renginiams. Kviečiame prisijungti prie Promomo!

Kodėl verta?

Papildomas uždarbis ir įgūdžiai

Užsidirbk ir įgauk patirties. Įgūdžiai ir galimybė dirbti su įvairiais prekių ženklais, įmonėmis ir renginiais, patyrusiais renginių organizatoriais!

Pasirink kada ir kur nori dirbti

Lankstus darbo grafikas leidžiantis pasirinkti, kada ir kur dirbti. Galimybė derinti veiklas ar įsipareigojimus, tokius kaip mokslas, kita darbo vieta ar šeimos pareigos.

Dalyvauk įdomiuose renginiuose

Praplėsk pažinčių ratą, susipažink su naujais žmonėmis ir puikiai praleisk laiką įvairiuose sporto renginiuose, parodose, koncertuose ar vakarėliuose.

Prizas

100€ Akropolio kortelė!

Paskelbėme 3 savaičių konkursą – Registruokis ir laimėk net 100€ vertės Akropolio kortelę! Tereikia užsiregistruoti mūsų sistemoje (įdėti aprašymą ir mažiausiai 4 nuotraukas) ir pamėgti mūsų Facebook paskyrą. Laimėtoja (-as) bus traukiama iš atrinktų žmonių tinkamų Promo modelio darbui.

Kokių darbų tikėtis?

Milka šokolado pristatymas

Red Bull desgustavimo renginys

Viskio promote renginys

Cocacola degustavimo renginys

Svarbi informacija

Esame sistema sujungianti nuostabius žmones, galinčius dirbti Promo modelio darbą, su renginiuose dalyvaujančiais prekės ženklais, kurių atstovai ieško žmonių, tinkamų atstovauti juos pristatant produkciją. Mūsų sistemos nariai dirba pristatant didelius ir žinomus, taip pat ir dar mažiau žinomus, bet sparčiai kylančius prekės ženklus.

Tapti Promomo nariu labai paprasta – spausk “Registruotis” mygtuką ir užpildyk trumpą pirminę formą. Tada gausi el. laišką su pakvietimu jungtis prie savo paskyros, kurioje galėsi suteikti informaciją apie save ir įdėti nuotraukas (4vnt., arba daugiau).

Promomo yra nauja sistema sukurta ilgamečių reklamos rinkos dalyvių. Turime didelę patirtį aptarnaujant prekės ženklus renginiuose ir organizuojant atstovavimo komandas. Tavo informacija bus prieinama tik Promomo komandai ir registruotiems užsakovams – partneriams. Dalyvavimas renginiuose yra legaliai  apiforminamas ir organizuojamas laikantis LR įstatymų.

Žinoma! Jei manai, kad turi tinkamą išvaizdą ir savybes dirbti atstovaujant prekės ženklą, laukiame tavęs sistemoje. Ieškome tiek patirtį turinčių darbuotojų, tiek dar nedirbusių talentų ieškančių papildomų pajamų, patirčių ir savęs realizavimo.

Esame nepriklausoma ir neįpareigojanti Promo darbuotojų įdarbinimo tarpininkavimo platforma. Laukiame tavo registracijos ir tokiu atveju, jei turi sutartį su modelių, įdarbinimo ir pan agentūromis. Tikėtina, kad galėsime pasiūlyti patrauklesnius atlygį, darbo sąlygas ir naudas už tavo šiuo metu gaunamus.

Narių atsiliepimai

Prisijunk prie Promomo!